Біля берегів Італії спіймали яхту з 74 нелегальними мігрантами. Серед затриманих українці — новини України

Українці були в екіпажі яхти.

Українські прикордонники разом з італійськими колегами викрила групу злочинців, які переправляли мігрантів. Яхту з 74 нелегалами з Іраку затримали біля берегів Італії.

Про це 18 листопада повідомили у пресслужбі ДПСУ.

Зазначається, що екіпаж яхти складався з 2 українців 1980 та 1988 років народження. За сприяння нелегальній міграції італійська поліція наших співвітчизників заарештувала.

«Берегова охорона Італії перепинила яхту, що дрейфувала. Плавзасіб  вдалося виявити у бухті Роччелла-Йоніка (італ. Roccella Ionica). На борту маленького суденця знаходилося аж 74 пасажири, які назвалися громадянами Іраку. Екіпаж яхти складався з 2 українців 1980 та 1988 років народження. За сприяння нелегальній міграції італійська поліція наших співвітчизників заарештувала», — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, раніше поліція разом з прикордонниками викрили масштабну схему вербування українців, за допомогою яких перепрявляли мігрантів з до Євросоюзу. 

Зазначається, група на території Херсонської, Миколаївської та Одеської областей підшукувала потенційних жертв з фінансовими труднощами, яких в подальшому переміщували за кордон та втягували в протиправну діяльність. 

Відео

На Одещині прикордонники викрили нелегальний канал перевезення мігрантів до країн ЄС

Оперативники затримали п'ятьох нелегалів з Туреччини, та їхнього співвітчизника — організатора бізнесу. Порушення прикордонники запідозрили, коли напередодні через одеський аеропорт намагалися пройти 25 громадян Туреччини. Усі — нібито на запрошення громадянина України, який, втім, як виявилося, запросив лише одного іноземця.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *