Авіакатастрофа під Тегераном: У компанії Boeing вперше прокоментували падіння літака їхнього виробництва

Зазначається, що авіабудівник перебуває у контакті зі своїми клієнтами.

Авіакомпанія Boeing прокоментувала катастрофу літака їхнього виробництва під Тегераном. Короткий допис оприлюднили у твітері компанії.

“Це трагічна подія, і наші щирі думки нині з екіпажем, пасажирами та їхніми сім’ями. Ми контактуємо з нашим авіакомпанією-клієнтом і виступаємо на її боці в цей непростий час. Ми готові допомогти будь-яким способом”, – йдеться у заяві.

This is a tragic event and our heartfelt thoughts are with the crew, passengers, and their families. We are in contact with our airline customer and stand by them in this difficult time. We are ready to assist in any way needed. pic.twitter.com/TsTlyY34Vd

— The Boeing Company (@Boeing) January 8, 2020

Це перший офіційний коментар авіабудівника. Кілька годин тому компанія лише зазначила, що стежить за повідомленнями в медіа і потребує більшої інформації для заяви.

We are aware of the media reports out of Iran and we are gathering more information.

— The Boeing Company (@Boeing) January 8, 2020

Нагадаємо, літак Boeing 737-800 вважається однією з найбезпечніших моделей виробника. Новий борт компанія МАУ отримала всього 3,5 року тому безпосередньо від авіабудівника.

Відео

Що відомо про Boeing 737, який розбився в Ірані

Boeing 737, який зазнав катастрофи під Тегераном, новий. До авіапарку МАУ він надійшов 3 із половиною роки тому, безпосередньо із заводу. Більше інформації – далі в сюжеті.

Вранці 8 січня у столиці Ірану Тегерані розбився український пасажирський літак авіакомпанії МАУ, який виконував рейс “Тегеран-Київ”.

На борту перебували 167 пасажирів і 9 членів екіпажу, ніхто не вижив.  Усі 9 членів екіпажу, а також 2 пасажири були громадянами України. РНБО опублікував список загиблих. Відомо, що на рейс зареєструвалося 169 пасажирів, втім двоє людей так і не сіли на борт літака.

МЗС України спочатку повідомило, що до падіння літака призвели технічні проблеми з двигуном, а версія теракту наразі не розглядається. Потім там змінили інформацію і заявили, що версії наразі все ще встановлюються. Літак впав майже одразу після зльоту з аеропорту імені Імама Хомейні. 

Офіс генпрокурора вже розпочав розслідування катастрофи – справа розглядається за ч. 3 статті 276 Кримінального кодексу (порушення правил безпеки руху або експлуатації повітряного транспорту, що спричинило загибель людей).

На час встановлення обставин авікатастрофи всі українські авіакомпанії тимчасово припинять польоти у повітряному просторі Ірану.

ТСН.ua зібрав головне про аварію та стежить за подіями в текстовій онлайн-трансляції.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *