
24 серпня, у День Незалежності України, українці та друзі України в різних країнах світу візьмуться за руки на центральних вулицях своїх міст, щоб утворити «Ланцюги єдності». Про це повідомляє Представництво України при Євросоюзі.
В межах всесвітньої акції учасники у Варшаві, Лондоні, Берліні, Римі, Торонто, Нью-Йорку та інших містах об’єднаються навколо України та привернуть увагу світу до неї у День Незалежності.
Для участі створено інтерактивну мапу, де можна знайти своє місто, позначити місце проведення акції, побачити інших учасників поруч, приєднатися до вже створеного ланцюга або стати координатором у своєму місті.

Акція відбуватиметься за межами України. Організатори закликають українців, які перебувають в Україні, поширювати інформацію про неї серед рідних, друзів та знайомих за кордоном, а також українських громад і організацій в інших країнах.
Акцію підтримують Міністерство культури та інформаційної політики України та Міністерство закордонних справ України.
Долучитися до «Ланцюга єдності» можна через інтерактивну мапу.
Напередодні, 23 та 24 серпня, у Ризі відбудеться низка заходів з нагоди Дня Державного Прапора України та 35-ї річниці Незалежності за участю української громади в Латвії, місцевих активістів та дипломатів.
