Пласідо Домінго відмовився виступати на концерті до Олімпіади-2020 у Токіо

КИЇВ. 8 листопада. УНН. Іспанський тенор Пласідо Домінго, який стикається з численними звинуваченнями у сексуальних домаганнях, заявив у п’ятницю, що відмовиться від участі в концерті до літньої Олімпіади-2020 в Токіо, посилаючись на «складність» проекту. Про це повідомляє AFP, передає УНН.

«Після продуманого розгляду пропозиції я прийняв рішення не брати участь у заході «Кабукі-Опера» через складність проекту», — сказав він.

Він також зазначив, що запланований на квітень 2020 року концерт є «чудовою культурною ініціативою», яка «об’єднала б дві культури на одній сцені у ідеальній гармонії з олімпійським духом».

Організатори заявили, що таке рішення іспанський тенор прийняв «після ґрунтовного розгляду» пропозиції та «двосторонніх консультацій».

Відмова Домінго від виступу відбулася на фоні скасування його виступів у США та серії звинувачень у сексуальних домаганнях.

Як повідомлялося раніше, Пласідо Домінго пішов у відставку з посади генерального директора опери в Лос-Анджелесі через звинувачення в сексуальних домаганнях.

Источник: www.unn.com.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *