Олена Зеленська прикрасила обкладинку грудневого випуску Vogue

фотогалерея

КИЇВ. 11 листопада. УНН. Перша леді України Олена Зеленська з’явиться на обкладинці грудневого номера Vogue UA, повідомляє УНН.

У виданні повідомляють, що фотосесія за участю міжнародної знімальної команди втілилася в широкоформатний журнальну історію, в якій героїня розповідає про життя в новому статусі, нові обов’язки і можливості, а також про моду як інструменті культурної дипломатії.

“Ми зробили три обкладинки з головною героїнею номера, щоб показати її в різних якостях. На одній – строгий офіційний портрет. На іншій Олена відображена зі своєю сім’єю, і в оточенні найважливіших людей її життя вона інша – зворушлива і безтурботна. На третій, digital-обкладинці, ми бачимо просто жінку – красиву і чарівну. Ми задумували гранично чесну і щиру історію, і для роботи над проектом запросили голландського фотографа Пола Беллаарта – його майже документальний стиль дозволив показати першу леді максимально правдиво, такою, яка вона є в житті “, – коментує головний редактор Vogue UA Філіп Власов.

На фото Олена Зеленська постає в образах, створених стилістами за допомогою одягу таких світових брендів як Prada, Celine by Hedi Slimane, Lemaire. Фотографом виступив Пол Беллаарт, який співпрацює з різними модними журналами по всьому світу.

Олена Зеленська стала першою, з дружин український президентів, яка прикрасила собою обкладинку Vogue UA. У різних станах, в різні роки перші леді прикрашали собою обкладинки місцевих версій журналу, зокрема на обкладинці журналу в США з’являлася Мішель Обама.

Источник: www.unn.com.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *