Компанія Li Auto вивела на китайський ринок нову топову модифікацію свого флагманського кросовера – L9 Livis.
Це найдорожча версія моделі, і її вартість становить 560 тисяч юанів, що помітно вище за ціну стандартних комплектацій, що оцінюються в 410–440 тисяч, пише кореспондент мережевого видання Белновости з посиланням на RG.Ru.
Зовні новинка відрізняється двоколірним кузовом з тонкою золотистою смугою, що розділяє відтінки.

Виробник оновив дверні ручки з урахуванням нових вимог безпеки, переробив задні ліхтарі та встановив 22-дюймові колісні диски, що підкреслюють преміальний статус версії.
Головна технічна відмінність — два власні 5-нанометрові чіпи Mach 100 із сумарною продуктивністю до 2560 TOPS. Це вище, ніж у попереднього рекордсмена Xpeng G7.
Така обчислювальна потужність дозволяє реалізувати автономне водіння рівня L3: автомобіль здатний самостійно рухатись у більшості дорожніх ситуацій, хоча водій залишається відповідальним за контроль.
L9 Livis отримав повністю активну підвіску з індивідуальним налаштуванням кожного колеса, систему електричного механічного гальмування (EMB) та оновлене кермо.
Все це спрямоване на підвищення комфорту та покращення керованості.
Нова версія зміцнює позиції Li Auto у сегменті преміальних кросоверів, де конкуренція між китайськими брендами стрімко зростає.
Читайте також
- BYD Song L 2024 проти BYD Seal U 2025: дві новинки одного бренду – порівняли за ключовими параметрами
- Exeed спростував повідомлення про масові несправності автомобілів у морози
