Втратила дітей та чоловіка: відкрито збір для жінки, що дивом врятувалась після атаки в Богодухові Анна Черненко Аліна КулебаКлючові моменти
- У Харківській області внаслідок російської атаки дронами загинули чоловік та троє діток, врятувалася тільки вагітна мати з тяжкими ушкодженнями.
- Для жінки, яка позбулася всього, розпочато збір коштів на допомогу, так як вона потребує підтримки у відновленні після трагедії.


Україну вразила жахлива трагедія на Харківщині. У Богодухові внаслідок нападу російських дронів загинула майже вся сім’я: чоловік і троє маленьких дітей.
Єдина, кому пощастило вижити – вагітна мати. Зараз громада оголосила дні скорботи, а лікарі боролися за фізичне та психологічне здоров’я жінки, яка втратила найцінніше. Про це розповіла кореспондентка 24 Каналу Анна Черненко.
В якому стані жінка зараз і як їй допомогти?
Вагітну Олю – єдину, хто вижив у цій сім’ї, доставили в лікарню в шоковому стані. У неї діагностували опіки першого ступеня, численні гематоми, черепно-мозкову травму та контузію.
Ольга втратила все, що мала – всі речі і дім, тому їй дуже потрібна підтримка українців з чуйним серцем. Будьте небайдужими!
РЕКВІЗИТИ КАРТКИ ОЛЬГИ
5363 5420 9517 4117
На даний момент, за інформацією близьких родини, її вже виписали з лікарні, але не виключено, що їй знову може знадобитися госпіталізація.
Стан майбутньої дитини, за останньою інформацією, фізично стабільний. Лікарі характеризують його як задовільний. Фізичний стан самої Олі також стабілізувався. Однак її емоційний стан — надзвичайно важкий.
Жінка пережила величезний шок, і це лише початок тривалого психологічного відновлення. Зі слів Анни Черненко, Олю врятувало чудо – вибуховою хвилею її буквально викинуло з дому.
Що відомо про атаку на Харківщині
- У ніч на 11 лютого російський дрон поцілив у приватний будинок у місті Богодухів Харківської області, в результаті чого загинули батько і троє маленьких дітей – двоє дворічних хлопчиків-близнюків та однорічна дівчинка. Їхня вагітна мати (приблизно 35-ти тижнів) вижила.
- За офіційними даними, удар завдали не ракетою чи артилерією, а бойовим безпілотним апаратом – ударним дроном. Це був, ймовірно, дрон-камікадзе типу “Герань-2”, який влучив у приватний будинок і викликав потужний вибух та пожежу.
- Місцева влада пов’язує атаку з новою хвилею авіаційного терору по житлових кварталах. Крім того, 11 лютого у Золочівській громаді Харківщини від російської атаки постраждали підлітки – двоє юнаків отримали поранення внаслідок ударів по населеному пункту.
- У зв’язку з цими подіями Богодухівська громада оголосила 11 – 13 лютого днями жалоби за загиблими мирними жителями. Місцева влада закликала опустити прапори та відмінити розважальні заходи, а також підтримати постраждалих в результаті удару по житловому сектору.
Читають зараз:Зеленський розповів, за якої умови можна буде завершити війну до літа
Источник: www.24tv.ua
