ЗСУ ізолюють Крим: політтехнолог пояснив, як це впливає на росіян Юлія Гринишина


Кримський міст / Фото: росЗМІ
Вибухи у Криму стали частішими. Поки деякі туристи намагаються покинути півострів, деякі російські матері, навпаки, бажають відправити туди своїх дітей у літні табори, але по суті – на війну, оскільки ця окупована територія є зоною бойових дій.
На цьому в інтерв’ю 24 Каналу акцентував політтехнолог Михайло Шейтельман, висловивши думку, що надалі ці діти матимуть негативні спогади про Крим і боятимуться туди приїжджати в дорослому віці. За його словами, саме такі емоції слід прищепити росіянам, аби вони надалі не наближались до півострова.
Показники Мосбіржі знизились до рівня 2022 року
Сили оборони України створюють блокаду Криму. Політтехнолог, коментуючи ситуацію навколо півострова, розповів, що в Росії існує біржа, яка визначає вартість акцій російських компаній. 22 червня індекс Мосбіржі впав протягом дня більш ніж на 4%. Це найбільше зниження з 2022 року.
Швидкість падіння біржі – рекордна. Востаннє подібні показники спостерігались у вересні 2022-го. У той період ситуація Росії виглядала абсолютно безвихідною, коли ЗСУ витіснили росіян з Харківської області, готувалось звільнення Херсона. Тоді складалося враження, що російський режим руйнується,
– нагадав Шейтельман.

Не користуєтесь Telegram? 24 Канал доступний у WhatsApp. Підпишіться та читайте перевірені новини Додати
Повне інтерв’ю з Михайлом Шейтельманом: дивіться у відео
Наразі Мосбіржа демонструє аналогічні показники. Лідерство у падінні зайняли акції VK, “Роснефті” та “Аерофлоту”. А от ринкова капіталізація російського “Газпрому” впала нижче 30 мільярдів доларів, від 2008 року компанія втратила в ціні понад 10 разів.
Але ж Росія змогла вийти зі стану осені 2022 року. Так, було проведено мобілізацію, найнято найманців, завезено громадян Північної Кореї, зібрано кошти. На жаль, тоді їй вдалося багато чого досягти,
– зазначив Шейтельман.
Тому стверджувати сьогодні, на тлі подій у Криму, що ворог остаточно переможений, – ще передчасно, як підкреслив політтехнолог. Важливим є питання, чи вистачить у Сил оборони України ресурсів для завдання ударів і збереження режиму повної блокади півострова, та чи не знайде Кремль контрзаходи.
Источник: www.24tv.ua
