Сполучені Штати Америки посольство прокоментувало новини щодо їхнього виїзду з України.

Посольство Сполучених Штатів відреагувало на повідомлення про своє залишення України

Реакція посольства США на заяву Каллас / Фото Getty Images

Посольство Сполучених Штатів в Україні спростувало заяви про нібито їхнє переміщення з Києва після погроз з боку Росії. Водночас, дипломати закликали американських громадян уникати подорожей до України.

Про це 28 травня повідомило представництво США в Україні.

Чи переїхали американські дипломати?

У світлі заяв про можливе залишення посольства США Києва, дипломати запевнили, що установа функціонує і працює в нормальному режимі.

На нашій діяльності не відбулося жодних змін, і будь-які повідомлення про зворотне є невірними. Для Державного департаменту немає нічого більш пріоритетного, ніж безпека та захист громадян Сполучених Штатів, і він постійно оцінює ситуацію з безпекою в посольстві в Києві,
– зазначено у заяві.

Не покладайтеся на випадок у стрічці Додайте 24 Канал у вибрані в Google Додати

Американська сторона підкреслила, що їхнім громадянам “не слід відвідувати Україну з будь-яких міркувань через збройний конфлікт”.

Що говорили про виїзд посольства США?

28 травня під час неофіційної зустрічі міністрів закордонних справ Євросоюзу, їхня представниця Кая Каллас заявила, що співробітники посольства США нібито залишили Київ. Однак, за її словами, дипломатичні представництва всіх країн ЄС продовжують працювати в українській столиці.

Представник українського МЗС Георгій Тихий спростував слова представниці Європи.

Водночас, радник президента України з питань комунікацій Дмитро Литвин повідомив журналістам, що американські дипломати могли тимчасово виїжджати з Києва перед російською атакою, що сталася в ніч на 24 травня.

Читають зараз: Брешуть собі: у Третьому армійському корпусі озвучили, на яку тактику росіяни перейшли на фронті

Источник: www.24tv.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *