Польська антиукраїнська акція стала підтримкою України

У Польщі антиукраїнський захід перетворили на допомогу Україні Юлія ХарченкоОсновні тези

  • У Польщі власник готельного комплексу ухвалив рішення перетворити антиукраїнську подію партії “Конфедерація” на доброчинну акцію для підтримки України.
  • Владислав Гроховський заявив, що усі грошові суми, зібрані під час події, будуть скеровані на допомогу Україні, з метою протидії екстремізму і радикалізму.

У Польщі антиукраїнський захід перетворили на допомогу Україні / Колаж 24 Каналу, фото Getty Images

У Польщі власник готельного бізнесу трансформував подію партії “Конфедерація” у благодійну ініціативу на користь України. Таким чином він вирішив чинити опір екстремізму та радикалізму.

Антиукраїнський захід зібрав понад 550 відвідувачів. Про це інформує польське медіа Rzeczpospolita.

Що відомо про антиукраїнську подію в Польщі?

Подія відбулася в готельному осередку в місті Лохув поблизу Варшави. Захід мав на меті окреслити політичний напрямок держави та продемонструвати, яким чином країна може функціонувати відповідально та дієво. Участь була платною – від 150 злотих для студентів до 5000 злотих за пакет “Патрона заходу”. В цілому було запрошено понад 550 відвідувачів.

Місцеві мешканці подали прохання з вимогою відмовити партії “Конфедерація” у проведенні події з огляду на відверто антиукраїнську риторику організаторів, зокрема лідера Гжегожа Брауна. Згідно із законом готель не міг відхилити організаторів, якщо документи в порядку. Проте президент мережі Arche SA Владислав Гроховський зауважив, що подія підживлює екстремізм і радикалізм, і водночас він “з першого дня війни всіляко допомагає Україні”. З цієї причини Гроховський постановив, що усі фінанси, зібрані під час події, будуть передані на підтримку Україні.

У нас з паном Брауном абсолютно різні погляди. Тому я вирішив, що всі фінанси від цього заходу підуть на підтримку України, яка воює за виживання,
– висловився Владислав Гроховський.

Окрім того, він акцентував, що “Конфедерація Польської Корони” є небезпечним рухом, і уряд не повинен нехтувати подібні події.

Як Польща допомагає Україні у війні з Росією?

  • Київ отримав 130 генераторів з Польщі для посилення стабільності критичних об’єктів, зібраних польськими волонтерами на суму майже 2 мільйони євро. Сумарна потужність переданого обладнання становить 2 376 кіловатів.

  • А ще раніше Польща надала Києву 400 генераторів для гарантування енергетичної стабільності в умовах аварійних відключень електроенергії. Фонд Stand With Ukraine разом з іншими організаціями зібрав понад 1 мільйон злотих на генератори, спальні мішки та паливо для Києва.

  • Президент Польщі Кароль Навроцький не відкинув передачу Україні винищувачів МіГ-29 в обмін на антидронові системи. Володимир Зеленський зазначив, що Україні важливо отримати МіГ-29 через брак пілотів для західної авіації.

Читають зараз:Росіяни запустили по Україні 90 ударних дронів: як спрацювала ППО

Источник: www.24tv.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *