Вибухи пролунали у Кропивницькому під час атаки БпЛА Олесь ДрукачОсновні тези
- У Кропивницькому 6 лютого вночі були чутні звуки вибухів під час нальоту ударних дронів.
- Сигнал повітряної тривоги в Кіровоградській області розпочався приблизно о 2 годині ночі.

Вибухи / 24 Канал
У ніч на 6 лютого ворожі ударні дрони досягли Кіровоградської області. У Кропивницькому були зафіксовані звуки вибухів.
Про це повідомляє Суспільне. Далі розповімо, що наразі відомо.
Що відомо про нічну атаку ворога на Кропивницький 6 лютого?
Повітряна тривога в Кіровоградській області лунає в різних районах орієнтовно з 2 години ночі. Близько 4 ранку Повітряні сили повідомили про групу ворожих ударних безпілотників у цьому регіоні.
Місцеві ЗМІ та телеграм-канали вперше сповістили про звук вибуху о 04:33, а згодом повідомляли про нові вибухи. На момент публікації інформація від військової адміністрації не надходила.
Важливо! Найсуттєвіше про тривоги, ракетну загрозу, небезпеку БпЛА для всіх областей, вибухи та їхні наслідки дізнавайтеся у телеграм-каналі 24 Каналу.
Зауважимо, що в цей самий час російський дрон створив загрозу для Луцька. Про що повідомляли в ОВА та Повітряні сили.
Де ще було чутно вибухи під час нічної атаки?
-
БпЛА завдали ударів по Запоріжжю тієї ж ночі. Внаслідок повітряного нальоту пошкоджено приватні будинки, знеструмлено 12 тисяч споживачів, поранено дитину.
-
А майже опівночі стало відомо, що ворог атакував Полтавщину. У регіоні працювала ППО.
Читають зараз:Росія атакує Полтавщину: лунають вибухи, працює ППО
Источник: www.24tv.ua
