“Взято курс на весну”: коли до України повернеться потепління Маргарита ВолошинаОсновні тези
- З прийдешнього тижня в Україні розпочнеться потепління зі збільшенням температури, що викличе розморожування снігового покриву.
- Ймовірні затоплення в низьких місцях через скупчення талої та дощової води.

В Україні частково потеплішає / Колаж 24 Каналу, ілюстративне фото, Unsplash
З наступного тижня в Україні розпочнеться відлига, температурні показники дещо зростуть. Через це сніг розтане, що може створити дискомфортні обставини.
Інформацію такого роду надав очільник Черкаського обласного гідрометеорологічного центру Віталій Постригань у фейсбуці.
Які зміни в погоді очікувати на початку тижня?
Метеоролог повідомив, що провідні європейські моделі передбачають надходження теплої повітряної маси з Атлантики вже з понеділка, 23 лютого. За його словами, таке потепління призведе до розставання зі снігом, внаслідок чого можуть з’явитися певні труднощі.
Земля замерзла, тому тала вода погано вбиратиметься і її буде надміру під ногами, на дорогах, прибудинкових ділянках,
– пояснив метеоролог.
У населених пунктах і на окремих відрізках шляхів можливі підтоплення через накопичення талих і дощових вод, а також несправність чи відсутність систем для відведення води. В першу чергу це стосується низинних територій.
“Отже, після завтрашнього снігопаду, значних морозів у найближчі вихідні – з понеділка відлига! На порядку денному будуть гумові чоботи і гумові човники. Весна вже близько”, – підсумував Віталій Постригань у дописі.
Важливо! Плануйте свій день без несподіванок. Перевірте погоду у вашому населеному пункті в новому сервісі “Погода” від 24 Каналу.
Якої погоди очікувати найближчим часом?
-
Ще до потепління, а саме в кінці тижня, погода в Україні стане ще більш холодною, позначки термометрів опустяться ще на кілька градусів. Наприклад, у північних регіонах вночі може бути до -18 градусів.
-
Разом з тим, в Україні в найближчий час істотних змін в погоді і приходу метеорологічної весни не прогнозується. Натомість поточний тиждень все ще буде холодним у більшості областей країни.
-
Переважно зимова погода зберігатиметься на території України як мінімум до кінця лютого. Температура протягом всього останнього зимового місяця буде змінюватися, а опади різного виду будуть періодичними.
Читають зараз:Кинув гранату в поліцейських: на Буковині поліція затримала колишнього військового
Источник: www.24tv.ua
