Зміна клімату становить більшу загрозу, ніж ядерна війна – Байден

КИЇВ. 11 вересня. УНН. Президент США Джо Байден у неділю під час прес-конференції у В’єтнамі заявив, що єдиною загрозою для існування людства є зміна клімату, і що навіть ядерний конфлікт не становить подібної небезпеки. Про це пише Bloomberg, передає УНН.

Цитата

«Єдина екзистенційна загроза, з якою стикається людство, навіть страшніша за ядерну війну, — це глобальне потепління», — сказав Байден.

Деталі

Президент США додав, що «у нас будуть серйозні проблеми», якщо в наступне десятиліття або два потепління перевищить підвищення температури на 1,5°C, яке вчені вважають переломним моментом для збільшення ймовірності екстремальних погодних явищ.

«Від цього немає шляху назад», – продовжив Байден.

За даними Національних центрів екологічної інформації, США цього року світ постраждав від понад дюжини важких погодних явищ на мільярди доларів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Президент Фінляндії журналістам про війну в Україні – “Якщо буде застосовано ядерну зброю – це кінець”

Проте, як пише видання, світові події, особливо війна в Україні, продовжують викликати побоювання щодо можливого ядерного конфлікту. Президент Росії Володимир Путін погрожував розгорнути ядерний арсенал своєї країни, якщо її суверенітет буде порушено, і нещодавно він розмістив ядерні активи в сусідній Білорусі.

Додамо

Президент Польщі Анджей Дуда заявив, що ядерна зброя росіян у білорусі змінює архітектуру безпеки в Східній Європі.

Источник: www.unn.com.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *