Злочинність на ґрунті ненависті у США встановила сумний рекорд

КИЇВ. 15 березня. УНН. Аналітики говорять про найзначніше зростання злочинів на ґрунті ненависті у США за кілька десятиліть, пише УНН з посиланням на Голос Америки.

Деталі

Кількість злочинів на ґрунті ненависті у США різко зросла 2021 року, досягнувши рекордного рівня — майже 11 тисяч інцидентів. Про це повідомило ФБР у додатку до щорічного звіту про злочини на ґрунті ненависті. Згідно з оновленим звітом, 2021 року було зареєстровано 10 840 інцидентів, що на 31 відсоток більше, ніж за попередній рік. У 2020 зареєстровано 8263 інциденти.

Цитата

«Річний приріст кількості злочинів на ґрунті ненависті 2021 року був найзначнішим більш ніж за 30 років. Це свідчить про жахливу нову еру, в яку ми вступили з історично високими рівнями злочинності та побитим рекордом 2021 року», — заявив директор Центру з вивчення ненависті та екстремізму в Університеті штату Каліфорнія в Сан-Бернандіно Браян Левін.

Довідково

ФБР визначає злочин на ґрунті ненависті як злочинне діяння, мотивоване «упередженням правопорушника щодо раси, релігії, інвалідності, сексуальної орієнтації, етнічної приналежності, ґендеру або ґендерної ідентичності».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У США затримали лідера неонацистської групи через планування нападу на енергомережу

Источник: www.unn.com.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *