Женевські перемовини: мета приїзду делегацій з Британії та Франції

Подібний формат може вказувати на пошук узгодженої моделі для подальших консультацій.

Переговори у Женеві

Переговори у Женеві / © Рустем Умєров

У Женеві, де відбуваються тристоронні зустрічі щодо війни Росії проти України, також присутні делегації Франції та Великої Британії.

Про це інформує репортерка Юлія Забєліна.

За даними журналістки, вони не беруть і не будуть брати участі безпосередньо в переговорному процесі.

«В цілому, саме ця зустріч багато в чому вирішальна, після неї стане зрозуміло, чи є в цьому переговорному процесі перспективи», — підкреслила журналістка.

Нагадаємо, українська делегація під проводом Умєрова прибула до Женеви для тристоронніх перемовин з РФ і США 17-18 лютого.

Порядок денний містить питання безпеки та гуманітарної допомоги для досягнення тривалого миру. Зеленський зауважив, що Україна схвалила всі реалістичні пропозиції США, включаючи припинення вогню, однак Росія продовжує атаки та обстріли енергетичної інфраструктури.

Президент підкреслив, що агресія Москви ускладнює діалог, і закликав партнерів, зокрема США, до рішучих кроків для реального примусу агресора до миру.

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *