Зеленський зустрівся з міністром транспорту США: говорили про відновлення інфраструктури України

КИЇВ. 8 листопада. УНН. Президент України Володимир Зеленський зустрівся з міністром транспорту Сполучених Штатів Америки Пітом Буттіджеджом, щоб обговорити відновлення інфраструктури та розвиток транспортних можливостей України. Про це повідомив Офіційне інтернет-представництво президента, пише УНН.

Цитата

«Ми вдячні Сполученим Штатам за потужну підтримку в питаннях відбудови. Це справді важливо для України, яка щодня відчуває на собі варварські атаки ракетами й дронами, що їх завдає держава-агресор. Однак завдяки таким надійним союзникам, як США, ми щодня стаємо сильнішими в протидії цьому злу», – зазначив Володимир Зеленський.

Деталі

Зеленський наголосив, що візити американських урядовців до України це сигнал незмінної підтримки з боку США. Під час зустрічі ключову увагу було приділено координації спільних дій щодо відновлення інфраструктури України. Також обговорили розвиток транспортних можливостей для експорту українських товарів на міжнародні ринки.

Зокрема, сторони обговорили перспективи подальшого розвитку альтернативного гуманітарного маршруту в Чорному морі для транспортування української експортної продукції. Президент наголосив, що військова підтримка з боку Сполучених Штатів критично необхідна для надійного захисту цього коридору від російських атак.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зеленський обговорив з прем’єром Японії безпекові гарантії та конференцією з відновлення України

Источник: www.unn.com.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *