Україні потрібно більше зброї. Якісної та у великій кількості – Столтенберг

КИЇВ. 1 листопада. УНН. Війна в Ізраїлі не має призвести до послаблення підтримки України. Про це заявив на засідання Північної ради в Осло 31 жовтня Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг, пише Голос Америки, передає УНН.

Деталі 

На його думку, ознак того, що росія планує мир, немає, адже вона навпаки прагне продовжувати війну.

“Тому ми повинні продовжувати підтримувати Україну. Це означає більше зброї. І я кажу це тому, що хочу миру в Україні. Президент Путін може зупинити війну вже сьогодні, припинивши нападати на сусіда. Україна такої можливості немає. Якщо Україна перестане захищатися, вони будуть окуповані. А окупація – це не мир”, – заявив Столтенберг.

Він зауважив, що українці воюють з мужністю та рішучістю, але сміливість не зупиняє бомби, і рішучість не перехоплює ракети.

“Це те, що робить зброя. Якісна та у великій кількості. Танки, ППО, винищувачі та боєприпаси”, – додав Генсек НАТО.

Укотре Столтенберг підкреслив, що вторгнення росії в Україну було стратегічною помилкою кремля.

“росія програла. Вона втратила десятки тисяч солдатів. Вона втратила велику кількість військової техніки. І вона втратила політичний вплив, стає все більш ізольованою. Вторгнення в Україну – це стратегічна поразка росії”, – зазначив генеральний секретар НАТО і додав, що чим сильнішою буде Україна на полі бою, тим сильнішою вона буде за столом переговорів.

Доповнення

Всі країни НАТО згодні з тим, що Україна має стати членом альянсу, і на саміті у Вільнюсі союзники ухвалили три важливі рішення, щоб це відбулося.

“По-перше, ми видалили один із двох етапів процесу членства. Ми скасували вимогу щодо ПДЧ, і таким чином зробили шлях значно коротшим. По-друге, ми створили абсолютно нову політичну платформу: Раду “Україна-НАТО”, де ми зустрічаємося як рівні для консультацій, так і можемо ухвалювати рішення. І по-третє, ми ухвалили комплексний пакет, який забезпечує повну взаємодію сил України та НАТО”, – зазначив Генсек.

Столтенберг додав, що інвестиції в безпеку України – це також інвестиції в безпеку союзників.

“Якщо путін переможе в Україні, це буде трагедія для українців. Але це також небезпечно для нас. Це зробить нас більш уразливими. Меседж путіну та іншим авторитарним лідерам буде таким: якщо вони застосують військову силу, то отримають те, що хочуть”, – підсумував Столтенберг.

Нагадаємо

Міністр оборони США Ллойд Остін завив, що США повинні залишатися зосередженими на Україні на додаток до підтримки Ізраїлю.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Сенаті США наголосили на важливості надання допомоги Україні та Ізраїлю в одному пакеті

Источник: www.unn.com.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *