Україна розширить співпрацю з американською Westinghouse – Міненерго

КИЇВ. 10 листопада. УНН. Україна розширить співпрацю з американським партнером Westinghouse, повідомили у п’ятницю у Міненерго, пише УНН.

Деталі

Як повідомляється, міністр енергетики України Герман Галущенко в межах робочого візиту до Вашингтона зустрівся з головним виконавчим директором Westinghouse Electric Company Патріком Фрагманом. Основна тема – розширення співпраці в атомній енергетиці.

Очільник міністерства відзначив ефективну співпрацю з компанією Westinghouse, яка є і буде надійним партнером для України: як у сфері виготовлення ядерного палива, так і будівництва передових реакторних технологій і виробництва електроенергії

Цитата

“Завдяки Westinghouse ми змогли повністю відмовитися від російського ядерного палива. У вересні цього року відбулось перше завантаження палива Westinghouse у реактор ВВЕР-440 Рівненської АЕС. Це кінець монополії росіян на цьому сегменті ринку ядерного палива, який може відкрити шлях до швидких санкцій проти росатому”, – зазначив Галущенко.

Своєю чергою Патрік Фрагман, як повідомляється, зауважив, що “Westinghouse продовжує працювати з українською стороною для нарощування потужностей атомної генерації”. “Ідеться про будівництво нових енергоблоків АР1000, а також встановлення малих модульних реакторів АР300, перші з яких можуть з’явитися вже протягом найближчих десяти років”, – повідомили у Міненерго.

Раніше

Україна домовилася разом з Westinghouse виготовляти ядерне паливо, яке може замінити російське

Источник: www.unn.com.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *