Україна ще не готова до членства в НАТО – Байден

КИЇВ. 9 липня. УНН. Президент США Джо Байден заявив, що Україна ще не готова до членства в НАТО, і сказав, що війна росії в Україні має закінчитися, перш ніж Альянс зможе розглянути можливість додавання Києва до своїх лав. Про це він розповів в інтерв’ю CNN, передає УНН.

Деталі

Байден сказав, що, хоча обговорення майбутнього членства України в НАТО було передчасним, США та їхні союзники по НАТО продовжать забезпечувати Президента Володимира Зеленського та його сили безпекою і зброєю, які їм необхідні, щоб спробувати покласти край війні.

Цитата

“Я не думаю, що в НАТО існує одностайність з приводу того, чи слід вводити Україну в сім’ю НАТО зараз, у цей момент, у розпал війни…”, – сказав Байден.

Байден розповів, що він сказав Зеленському, що США продовжуватимуть забезпечувати безпеку та озброєння для України, як вони роблять це для Ізраїлю, поки триває процес.

“Я думаю, що ми повинні прокласти раціональний шлях, щоб Україна могла претендувати на вступ до НАТО”, – сказав Байден, зазначивши, що перед війною він відмовився від вимог володимира путіна щодо зобов’язання не приймати Україну, тому що Альянс проводить “політику відкритих дверей”.

“Але я думаю, що передчасно говорити, закликати до голосування, розумієте, зараз, тому що необхідно виконати інші вимоги, включно з демократизацією і деякими з цих питань”, – додав Байден.

Доповнення

Президент України Володимир Зеленський закликав президента США Джо Байдена запросити Україну в НАТО “зараз” – навіть якщо членство настане тільки після війни.

Формальне припинення повномасштабної війни не обов’язкове для вступу України до НАТО. Таку думку висловив колишній помічник глави Пентагону зі зв’язків з НАТО, провідний експерт програми трансатлантичної безпеки Центру нової американської безпеки (CNAS) у Вашингтоні Джим Таунсенд. На його думку найкращим способом протидії цьому було б просто забезпечити повну поразку росії.

Источник: www.unn.com.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *