У відносинах Китаю та США є прогрес: Голова Мінфіну Штатів заявила про “продуктивні” переговори

КИЇВ. 10 липня. УНН. Міністр фінансів США Джанет Єллен заявила, що 10-годинні зустрічі з високопосадовцями Китаю в останні дні були “прямими” та “продуктивними”, допомогли стабілізувати часто складні відносини наддержав, пише Reuters, передає УНН.

Деталі 

Перед від’їздом з Китаю в неділю Єллен сказала, що Сполучені Штати та Китай не досягли згоди з низки питань, але висловила впевненість, що її візит сприяв зусиллям поставити відносини на “надійнішу основу”.

“США та Китай мають значні розбіжності”, – сказала Єллен на пресконференції в посольстві США в Пекіні. “Але ми з президентом Байденом не бачимо відносини між США та Китаєм у рамках конфлікту великих держав. Ми віримо, що світ достатньо великий, щоб обидві наші країни могли процвітати”.

Оскільки американсько-китайські відносини знаходяться на низькому рівні через питання національної безпеки, включаючи Тайвань, заборони США на експорт передових технологій і державну промислову політику Китаю, Вашингтон намагається відновити зв’язки між двома найбільшими економіками світу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: США попередили Китай про підтримку росії у війні з Україною

Источник: www.unn.com.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *