У США попередили, що росія намагається обійти стелю цін на нафту

КИЇВ. 18 квітня. УНН. Міністерство фінансів Сполучених Штатів опублікувало попередження для американських компаній, що вони можуть порушувати санкції, надаючи послуги, пов’язані з експортом російської нафти, що надходить через нафтопровід Східно-Сибірський Тихий океан (ESPO) і порти на східному узбережжі рф, передає УНН.

Цитата

“Управлінню з контролю за іноземними активами міністерства фінансів США (OFAC) відомо про те, що ESPO (марка російської нафти з Сибіру – ред.) та інша нафта, що експортується через тихоокеанські порти в російській федерації, такі як Козьміно, можуть торгуватися вище стелі цін та, можливо, використовувати послуги, що надаються особами США”, – йдеться в заяві.

Деталі

Мінфін США зауважив, що американські постачальники послуг можуть не знати, що вони надають покриті послуги, пов’язані з російською нафтою, закупленою вище стелі цін у 60 доларів за барель, оскільки експортери могли надати “неповну або фальшиву документацію або застосувати інші методи омани”.

Зокрема, пояснили в OFAC, деякі танкери можуть маніпулювати своїми системами автоматичної ідентифікації (AIS), практикою, відомою як “спуфінг”, щоб приховати той факт, що вони заходили в порт Козьміно або інші порти на східному узбережжі рф.

“Наприклад, основні дані відстеження судна можуть показувати танкер в одному місці, але складніші звіти морських розвідувальних служб можуть показувати, що судно зайшло в порт Козьміно або інший східний порт рф. “Спуфінг” також може використовуватися для маскування міжкорабельних перевантажень, які здійснюються, щоб приховати походження російської нафти”, – попереджає Мінфін.

OFAC вимагає від американських компаній проводити повну перевірку супроводжуючої документації для того, щоб переконатися, що нафту, що експортується з росії, придбано за ціною, нижчою за 60 доларів за барель. Управління наголосило, що особи та компанії, викриті у свідомому порушенні санкцій, можуть “стати об’єктом кримінального та цивільного переслідування”.

Нагадаємо

Лідери країн G7 17 квітня ухвалили рішення зберегти стелю цін на російську нафту на рівні 60 доларів за барель.

Источник: www.unn.com.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *