У Сенаті погрожують відхилити допомогу Україні та Ізраїлю на 106 млрд доларів — Politico

КИЇВ. 25 жовтня. УНН. Запит президента Сполучених Штатів Джо Байдена щодо виділення допомоги Україні та Ізраїлю суму 106 мільярдів доларів має великі проблеми у Сенаті на Капітолійському пагорбі. Про це пише видання Politico, передає УНН.

Деталі

Ще до того, як пропозиція Байдена потрапить у Палату представників без спікера, підрозділи Республіканської партії в Сенаті погрожують відхилити пропозицію або кардинально змінити її.

Видання зазначає, що республіканці розділилися щодо того, чи варто пов’язувати допомогу Ізраїлю та Україні, багато хто також наполягає на великих змінах у прикордонній політиці та не дивиться на ціну.

Надсилання Україні додаткової допомоги все ще викликає розбіжності в Республіканській партії, і деякі республіканці хочуть, щоб Сенат самостійно розглянув допомогу Ізраїлю, додає видання. 

Цитата

“Вони повинні бути відокремлені. Ізраїльський компонент має майже переважну підтримку, і ми можемо досягти цього дуже швидко. Я просто вважаю, що тактично це кращий підхід”, — сказав сенатор Марко Рубіо.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Байден планує спрямувати $60 млрд на допомогу Україні – ЗМІ

Источник: www.unn.com.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *