У Радбезі ООН почали головувати США

КИЇВ. 1 серпня. УНН. З 1 серпня головування у Раді Безпеки ООН перейшло від Великої Британії до США. Про це у Твіттері повідомила пані посол США в ООН Лінда Томас-Грінфілд.

Цитата

«Вітаємо місію Великої Британії при ООН з її успішним головування в Раді Безпеки ООН. Маю честь прийняти молоток на серпень місяць», – написала вона.

Деталі

За словами Томас-Грінфілд, пріоритетами США під час головування в Радбезі ООН будуть продовольча безпека та права людини у світі.

«Ми просимо світ засудити їхні (росіян – ред.) дії: їхні атаки на Одесу є неприйнятними, їхні атаки на зернову інфраструктуру України, яка забезпечує продовольчу допомогу Африці та Близькому Сходу та іншим регіонам світу», – наголосила вона.

Доповнення

Головування в Радбезі ООН щомісяця змінюється почергово між його членами. З 1 вересня головування перейде до Албанії

Рада Безпеки ООН — постійно діючий орган Організації Об’єднаних Націй на який покладено відповідальність за підтримку міжнародного миру та безпеки. Рада Безпеки входить до 6 «головних органів» ООН.Рада Безпеки проводить свої засідання у Нью-Йорку, коли в цьому виникає необхідність.На відміну від інших органів ООН, тільки Рада Безпеки має право ухвалювати рішення, обов’язкові для виконання всіма членами ООН.

Источник: www.unn.com.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *