У Польщі оголосили про ліквідацію державних ЗМІ

Після того, як президент Дуда наклав вето на законопроєкт про фінансування державних ЗМІ, уряд вирішив ліквідувати ці медіа взагалі.

У Польщі ліквідують державні телебачення, радіо та агентство новин. Про це у середу, 27 грудня, заявив міністр культури Польщі Бартломей Сенкевич на платформі Х.

“У зв’язку з рішенням Президента Республіки Польща призупинити фінансування громадських ЗМІ, я вирішив ліквідувати компанії Telewizja Polska S.A. та Polskie Radio S.A. та Polish Press Agency S.A.”, – написав Сенкевич.

За його словами, у нинішній ситуації такі дії дозволять забезпечити безперервну роботу цих компаній, провести необхідну реструктуризацію та запобігти звільненню працівників у підприємствах.

При цьому Сенкевич підкреслив, що стан ліквідації може бути відкликаний власником у будь-який час.

Як відомо, нова коаліція на чолі з Дональдом Туском, яка прийшла до влади у грудні, почала реформу державних ЗМІ, які, на думку критиків, стали пропагандистськими засобами під час восьми років правління партії “Право і справедливість” (PiS).

Однак, зміни викликали сильну опозицію з боку партії PiS, яка каже, що новий уряд обійшов нормальну парламентську процедуру, впроваджуючи їх.

Рішення про ліквідацію державних ЗМІ було ухвалене після рішення президента Дуди, союзника PiS, накласти вето на пропозиції нового уряду щодо витрат на фінансування державних ЗМІ.

 

Источник: www.ua.korrespondent.net

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *