У Пентагоні не бачать жодних ознак того, що білорусь має намір вступити у війну

КИЇВ. 10 січня. УНН. У Міністерстві оборони США не бачить жодних ознак того, що білорусь має намір вступити у війну в Україні, заявив високопоставлений представник Пентагону під час брифінгу 9 січня, пише УНН.

Цитата

«Ви знаєте, ми точно знаємо, що росіяни та білоруси будуть тренуватися разом. Ми не бачимо жодних ознак того, що білорусь має намір вступити в конфлікт. Ми просто вважаємо, що це триває тренування між білорусами і росіянами. Усе», — зазначив чиновник.

Деталі

Чиновник також сказав, що за останні кілька тижнів у тому, як виглядає поле бою, «коригування» «не значні». «Тим не менш, у низці місць точилися досить запеклі бої, як ви знаєте, в Кремінній і в Бахмуті зокрема,.. я б сказав, Бахмут, район навколо Бахмута, Соледар на північ від Бахмута, є одним із найбільш значними бойовими діями за останні кілька тижнів».

«В іншому поле бою суттєво не змінилося», — додав він.

Доповнення

Західні експерти вважають, що росія підштовхує білорусь до прямого вступу у війну. москва використовувала білорусь як плацдарм для деяких своїх наступальних операцій, особливо тих, що були націлені на північ України та столицю Київ.

Источник: www.unn.com.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *