У Латвії назвали кількість росіян, яким загрожує депортація

Ці люди не подали документи для отримання посвідки на проживання в Латвії до встановленого поправками до імміграційного закону терміну – до 30 листопада.

Латвія депортує щонайменше 1213 громадян Росії, які не виконали вимоги норм імміграційного закону і не запросили посвідку на проживання в країні. Про це у середу, 27 грудня, заявили в Управлінні у справах громадянства та міграції Латвії, передає Delfi.

Зазначається, що ці люди не подали документи для отримання посвідки на проживання в Латвії до встановленого поправками до імміграційного закону терміну – до 30 листопада, і немає інформації про те, що ці люди вже покинули країну.

Видання нагадує, що на початку січня 2024 року втратять чинність постійні посвідки на проживання громадян Росії, які до 31 грудня не подали заявку на набуття статусу постійного жителя ЄС. Однак, цей термін подання документів поширюється лише на тих громадян РФ, які до 30 листопада повторно складали іспит з держмови.

У жовтні повідомлялося, що понад 3000 росіян, які проживають у Латвії, не подали документи на отримання статусу довготермінового резидента ЄС.

Источник: www.ua.korrespondent.net

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *