У Кракові відбулася українсько-американська зустріч високого рівня з питань хімічної і біологічної безпеки

фотогалерея

КИЇВ. 4 листопада. УНН. Заступник міністра закордонних справ України Микола Точицький взяв участь в установчій українсько-американській зустрічі високого рівня з питань хімічної і біологічної безпеки, що відбулася 3 листопада 2023 року у Кракові в Польщі. Делегацію США на заході очолила заступниця помічника Державного секретаря США з питань нерозповсюдження Кетрін Інслі. Про це повідомили в українському МЗС, передає УНН.

Деталі

Зазначається, що за підсумками зустрічі сторони домовилися про поглиблення двосторонньої співпраці у зміцненні спроможностей України із запобігання, виявлення та реагування на сучасні хімічні та біологічні ризики і загрози.

Зважаючи на загрози з боку держави-агресора, посилення реагування на загрози хімічної і біологічної безпеки залишається серед пріоритетних напрямів співробітництва з американською стороною.

Цитата

«Українська сторона високо цінує непохитну підтримку і комплексну допомогу США Україні в умовах триваючої повномасштабної агресії РФ», — йдеться у повідомленні.

Доповнення

Водночас на сайті Держдепу відзначили, що Сполучені Штати приєдналися до представників уряду України в Кракові для обговорення подальшого зміцнення хімічної та біологічної безпеки в Україні, яка захищається від триваючої російської агресії.

Зустріч вели пан Олексій Соловйов, заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони України та пані Кетрін Інслі, заступник помічника секретаря з міжнародної безпеки та програм нерозповсюдження Державного департаменту США.

Зустріч засвідчила прихильність уряду США до партнерства з урядом України, оскільки обидві сторони погодилися поглибити двосторонню співпрацю у зміцненні спроможності України стримувати, виявляти та реагувати на хімічні та біологічні загрози.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ворог використав хімічні боєприпаси – Тарнавський

Враховуючи постійну загрозу національній безпеці України, зміцнення спроможності країни та подальше співробітництво залишаються важливим наріжним каменем постійної підтримки Сполучених Штатів Україні.

За інформацією Держдепу США, сторони погодилися повторно скликати відповідних експертів у найближчі тижні, щоб надалі визначити шлях для майбутніх стратегічних завдань і заходів.

Источник: www.unn.com.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *