У Конгресі США відхилили правки групи республіканців щодо припинення допомоги Україні

КИЇВ. 14 липня. УНН. Палата представників Конгресу США відхилила правки групи республіканців щодо припинення безпекової допомоги Україні, повідомило у четвер агентство Bloomberg, пише УНН.

Деталі

“Палата представників США придушила спроби консервативних республіканців припинити безпекову допомогу Україні, зміцнивши стіну підтримки обома політичними партіями боротьби цієї країни проти вторгнення росії”, – пише видання.

Як повідомляється, група республіканців наполягала на розгляді низки поправок, які б заборонили будь-яку безпекову допомогу Україні, що виключило б 300 мільйонів доларів із щорічного законопроекту про оборонну політику для навчання та спорядження українських солдатів і обумовлювали б будь-яку допомогу Україні звітом із детальним описом стратегії залучення США.

Як повідомляється, це очолювали представники Республіканської партії Марджорі Тейлор Грін, Метт Гейц, Майкл Клауд та Воррен Девідсон. Грін, Гейц і Томас Мессі також запропонували поправку, яка забороняє передачу касетних боєприпасів Україні, лише за кілька днів після того, як адміністрація Байдена оголосила про рішення відправити цю зброю Україні.

“Голосування щодо українських поправок стало перевіркою підтримки України Конгресом, на тлі того, як ізоляційно налаштовані члени Республіканської партії посилили заклики скоротити або припинити допомогу Києву. Розбіжності всередині Республіканської партії загострилися у вирішальний момент війни, коли Україна перебувала у розпалі контрнаступу, а президент Джо Байден цього тижня закликав союзників по НАТО продовжувати надавати допомогу Україні”, – вказує видання.

Як зазначає видання, поки спікер Палати представників Кевін Маккарті (республіканець) перебуває у “скрутному становищі” щодо цієї теми, лідер республіканців у Сенаті Мітч Макконнелл прогнозує, що фінансування США для підтримки Збройних сил України продовжуватиме надходити, попри заклики ізоляційно налаштованих членів його власної партії скоротити або припинити таку допомогу.

“У нас достатньо підтримки в Конгресі, щоб підтримувати це набагато довше, – сказав Макконнелл на початку цього року. – Усі лідери в Палаті представників і Сенаті моєї партії дуже підтримують перемогу над росіянами”.

Доповнення

Згідно з опитуванням, проведеним Президентським фондом та інститутом Рональда Рейгана, три чверті американців кажуть, що для США важливо, щоб Україна виграла війну з російськими загарбниками, і переважна більшість підтримує відправку Україні безпекової допомоги. Підтримка солідна серед демократів – 86% та республіканців – 71%, а незалежні відстають – 58%.

Щодо допомоги у сфері безпеки, то 59% опитаних американців кажуть, що підтримують відправку військової допомоги Україні, у тому числі три чверті демократів та половина республіканців. Незалежні знову були значно менш схильні підтримувати допомогу Україні: 39% за та 39% проти. Але загалом підтримка допомоги Україні не змінилася з листопада минулого року, коли Reagan National Defense Survey провів дослідження щодо національної оборони, яке засвідчило, що допомогу підтримали 57% американців.

Источник: www.unn.com.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *