У Держдепі заявили, що не підтримують зустрічі колишніх високопосадовців США з лавровим щодо миру в Україні

КИЇВ. 7 липня. УНН. Колишні високопосадовці національної безпеки США таємно проводили зустрічі з главою мзс рф сергієм лавровим та іншими росіянами щодо можливих переговорів щодо припинення війни в Україні. Держдеп Сполучених Штатів повідомив, що не санкціонує та не підтримує такі обговорення, пише УНН з посиланням на Reuters.

Цитата

“Адміністрація Байдена не санкціонувала ці дискусії… Але я хочу прояснити, що ми не заохочували й не породжували ці дискусії, і ми не підтримували їх будь-яким активним способом. І як ми неодноразово говорили, нічого про Україну без України”, – сказав речник Держдепартаменту.

Деталі

Зазначається, що колишні американські посадовці зустрілися з лавровим у Нью-Йорку у квітні цього року. Зокрема, на дискусіях був присутній колишній американський дипломат, експрезидент Ради з міжнародних відносин Річард Хаас, і двоє колишніх помічників Білого дому. Як пише видання, поки невідомо, як часто група проводила дискусії з іншими відомими росіянами, яких вважають близькими до кремля. Крім цього, принаймні один невстановлений член групи вирушив до росії.

Шість осіб, поінформованих про дискусії, розповіли, що вони були спрямовані на те, щоб закласти основу для можливих переговорів про припинення війни росії проти України. Ще два співрозмовники зазначили, що обговорення відбувалися з відома адміністрації, але не за її вказівкою, і що ті, хто зустрічався з лавровим, поінформували Білий дім після цього.

Доповнення

Переговори між росією та Україною припинилися невдовзі після відступу російських військ із Київської області. На початку квітня 2022 року було зафіксовано перші докази військових злочинів російської армії у Бучі та інших населених пунктах регіону.

Нагадаємо

Президент України Володимир Зеленський під час зустрічі з африканською делегацією у Києві у червні пояснив, що наразі не можна допускати переговорів з росією, оскільки це означатиме “заморозку” конфлікту.

Источник: www.unn.com.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *