США вражені прогресом українського контрнаступу – Вікторія Нуланд

КИЇВ. 11 вересня. УНН. Український контрнаступ йде складно, однак прогрес, за яких він відбувається, вражаючий. Про це сказала виконувачка обов’язків заступника Державного секретаря США Вікторія Нуланд на щорічній зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії (YES), передає УНН.

Цитата

«Український контрнаступ йде складно, кілометр за кілометром українські війська просуваються, але нас вражає той прогрес, який було досягнуто, особливо на півдні», – зазначила вона.

Деталі

За словами Вікторії Нуланд, росія за декілька місяців побудувала міцну оборону на окупованому півдні України, подолати яку можливо завдяки тісній співпраці урядів США та України.

«Оборонні споруди, які за останні місяці обладнала росія, деякі з них за сотні років не вдалося би побудувати. І ми розуміємо, чому так складно для українських військових їх долати. Але і нам складно зрозуміти, що власне потрібно для того, щоб Україна могла подолати всі ці перешкоди і наблизитися до перемоги. Тому ми намагаємося тісно співпрацювати з урядом України, надаємо обладнання для механізованого розмінування, далекобійну артилерію та інші інструменти», – підкреслила виконуюча обов’язки заступника Державного секретаря США.

Доповнення

Вона наголосила, що США пояснюють всім партнерам в Європі, Азії та Африці, які негативні наслідки для глобальної безпеки матиме відсутність перемоги України у цій війні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українські сили мають успіх у районах Кліщіївки на Донеччині та Роботиного Запорізької області — Генштаб

«Якщо Україна не виграє, якщо путін не програє це зло буде нормалізовано по всьому світу, а цього дозволити не можна. Тому потрібно додатково підтримувати Україну, оскільки вона на боці добра, на боці демократії», – підсумувала вона.

Источник: www.unn.com.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *