США візьмуть участь у парламентському саміті Кримської платформи – Джапарова

КИЇВ. 24 жовтня. УНН. Сполучені Штати планують відправити делегацію для участі в Другому парламентському саміті Кримської платформи, попри те що Палата представників Конгресу США досі не обрала спікера. Про це в інтервʼю Радіо Свобода підтвердила перша заступниця міністра закордонних справ України Еміне Джапарова, пише УНН.

Цитата

“Ми на сьогодні маємо приблизно 70 делегацій, які зареєстровані. Від Сполучених Штатів теж має бути делегація. Я наразі не готова інформувати вас, ким вона буде представлена”, – заявила Джапарова.

Нещодавно спікерка Палати депутатів країни-господарки саміту Чехії Маркета Пекарова Адамова заявляла, що участь США в цьому заході не підтверджена, оскільки в Палаті представників ще тривають вибори спікера.

Нагадаємо

Сьогодні у столиці Чехії Празі відбудеться Другий парламентський саміт Кримської платформи. Основними темами саміту стануть війна в Україні, Крим, глобальна архітектура безпеки. Важливим досягнення цьогорічного саміту є те, що участь у ньому візьмуть делегації парламентів країн Африки Латинської Америки.

Источник: www.unn.com.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *