США посили санкції проти оборудок з нафтою Росії

Під санкції потрапила компанія-судновласник SUN Ship Management з ОАЄ, яка належить підсанкційному російському Совкомфлоту.

США запровадили нові санкції за порушення стелі цін під час торгівлі нафтою з Росії. Про це повідомив американський Мінфін у середу, 20 грудня.

“Сьогодні Управління з контролю за іноземними активами Міністерства фінансів США (OFAC) продовжило посилювати дотримання цінового обмеження на російську нафту, спираючись на попередні дії, спрямовані проти судновласників і суден, причетних до транспортування російської сирої нафти за ціною, вищою за встановлену межу”, – йдеться в повідомленні.

Заступник міністра фінансів Воллі Адеймо заявив, що нові санкції демонструють прихильність США дотриманню принципів політики цінового обмеження, яка сприяє досягненню цілей підтримки стабільних енергетичних ринків при одночасному скороченні доходів Росії для фінансування її війни проти України.

Сьогодні США наклали санкції на компанію-судновласника SUN Ship Management, зареєстровану в Об’єднаних Арабських Еміратах, яка належить підсанкційному російському державному оператору флоту Совкомфлот.

Також під обмеження потрапили:

  • Компанія Bellatrix Energy Limited (Гонконг);
  • Компанія Covart Energy Limited (Гонконг);
  • Компанія Voliton DMCC (ОАЕ).

Як відомо, у грудні 2022 року країни Заходу встановив верхню межу ціни на морський експорт російської нафти на рівні 60 доларів за барель. Санкції також забороняють західним компаніям надавати послуги з перевезення нафти з РФ за вищою від “стелі” ціною.

Таке обмеження змусило Росію переорієнтувати продаж нафти на Китай та Індію, а також створити “тіньовий флот” танкерів.

Кілька місяців тому Мінфін США почав вводити санкції за порушення “стелі цін” на російську нафту.

Санкції проти Росії Держави Балтії домовилися про єдиний підхід до санкцій ЄС проти Росії Абрамович програв суд стосовно зняття санкцій ЄС ФРН уперше планує конфіскувати російські активи Кремль відреагував на санкції ЄС щодо алмазів ЄС посилить контроль за санкціями щодо російської нафти

Источник: www.ua.korrespondent.net

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *