США могли б закінчити війну ціною українських територій за 5 хвилин, але ми не погодилися б – Зеленський

КИЇВ. 9 липня. УНН. Президент Володимир Зеленський заявив, що президент США Джо Байден міг би закінчити війну в Україні за 5 хвилин, але ціною українських територій, на що наша країна не погодилася б. Про це глава держави сказав інтервʼю ABC News, пише УНН.

Деталі 

Глава України вкотре прокоментував слова експрезидента США Дональда Трампа, який обіцяв закінчити війну в Україні за 24 години, нагадавши, що той уже мав такий шанс, перебуваючи на посаді президента США в той час, як в Україні тривала гібридна війна.

Цитата 

“Одне лише бажання припинити війну – це прекрасно. Але це бажання має ґрунтуватися на якомусь реальному досвіді. Що ж, схоже на те, що Дональд Трамп свого часу вже мав ці 24 години. Ми були у стані війни, не повномасштабної війни, але ми були у стані війни, і, як я припускаю, він мав цей час у своєму розпорядженні, але у нього, мабуть, були якісь інші пріоритети.

Якщо ми говоримо про те, щоб закінчити війну ціною України, тобто змусити нас відмовитися від наших територій, ну, я думаю, що таким чином Байден міг би закінчити її навіть за п’ять хвилин. Але ми б не погодилися”.

Доповнення 

Президент України також відповів тим американцям, які скептично ставляться до продовження допомоги Україні та хочуть зосередитися на внутрішніх проблемах.

“Я ціную тих, хто каже, що ви зробили достатньо. Повірте мені, незважаючи ні на що, я ціную допомогу. Щодо слова “достатньо”, то ми, українці, не відрізняємося надмірними апетитами. Нам достатньо нашої перемоги”, – сказав він.

При цьому президент заявив про “небезпечні сигнали” щодо скорочення допомоги Україні.

На питання, чи стурбований він майбутніми президентськими виборами в США і продовженням допомоги, Зеленський зауважив: “Це внутрішнє, внутрішньополітичне питання. Це вирішуватимуть американці, і я не хотів би втручатися. Але для нас важливо зберегти двопартійну підтримку України… Ми розуміємо, що є певні небезпечні сигнали, які надходять від окремих політиків США щодо скорочення допомоги Україні”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Україна ще не готова до членства в НАТО – Байден

Источник: www.unn.com.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *