США хочуть конфіскувати яхту підсанкційного російського олігарха Керімова

КИЇВ. 24 жовтня. УНН. Прокуратура Нью-Йорка подала позов про цивільну конфіскацію 106-метрової розкішної яхти Amadea вартістю понад 300 мільйонів доларів, яку пов’язують з російським олігархом Сулейманом Керімовим. Про це повідомляє Міністерство юстиції Сполучених Штатів, передає УНН.

Деталі

За матеріалами позову, Керімов, який перебуває під американськими санкціями з 2014 року через причетність до російської агресії проти України, у 2021 році через підставних осіб домовився про купівлю яхти Amadea.

Серед іншого, як повідомляється, у вересні 2021-го супер’яхта формально перейшла у власність новоствореної компанії Errigan Marine, власником якої номінально є Євгеній Кохман, голова підсанкційного яхтового брокера Imperial Yachts.

Цитата

“З жовтня 2021 року до конфіскації яхти владою Фіджі у квітні 2022 року Керімов або члени його сім’ї неодноразово подорожували на борту Amadea, планували масштабний ремонт яхти, складали довгострокові плани щодо розкладу рейсів Amadea, а також взяли на себе всі зобов’язання та відповідальність за утримання судна та поточні витрати”, – ідеться у повідомленні.

Зазначається, що влада Фіджі конфіскувала 106-метрову яхту за ордером США в травні 2022 року, коли Вашингтон посилив санкції проти людей, наближених до російського президента путіна.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пов’язувану з путіним арештовану суперяхту за 700 млн дол. дозволили переобладнати – FT

Источник: www.unn.com.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *