Протестувальники перервали слухання в конгресі США щодо військової допомоги Ізраїлю

КИЇВ. 31 жовтня. УНН. Протестувальники кілька разів переривали слухання в Конгресі США щодо військової допомоги Ізраїлю та Україні. Про це повідомляє CBS news, пише УНН.

Деталі

Свідчення держсекретаря Ентоні Блінкена перед Комітетом з асигнувань Палати представників було перервано, оскільки протестувальники закликали до припинення вогню в секторі Газа.

Близько двох десятків людей підняли руки, вкриті фарбою, символізуючи кровопролиття в Секторі Гази. Кілька людей мали на руках написи «Звільніть Газу» та тримали плакати з вимогою «Більше жодних грошей для Ізраїлю». Деякі з них неодноразово переривали виступ Блінкена, вигукуючи з залу. Було чути, як одна жінка кричить: «Люди не тварини!» перед тим, як її вивела поліція. Інший вигукував: “Припиніть вогонь!”.

Доповнення

Протягом перерв Блінкен продовжував викладати зміст запиту Байдена про військову допомогу. Адміністрація запросила 106 мільярдів доларів додаткового фінансування, які будуть використані в Україні, Ізраїлі тощо. З цих коштів до Ізраїлю буде спрямовано 14 мільярдів доларів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Сенаті США наголосили на важливості надання допомоги Україні та Ізраїлю в одному пакеті

Источник: www.unn.com.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *