Профспілка голівудських акторів зробила ще один крок в угоді зі студіями про припинення страйку

КИЇВ. 11 листопада. УНН. Правління профспілки голівудських акторів SAG-AFTRA затвердила попередню угоду зі асоціацією кінокомпаній AMPTP про припинення страйку, далі її буде передано членам профіспілки для ратифікаційного голосування, пише УНН з посиланням на Gizmodo.

Деталі

Після новин у середу ввечері про те, що страйк SAG-AFTRA завершився майже через 120 днів, 10 листопада провели засідання національної ради SAG-AFTRA, на якій правління проголосувало за схвалення угоди.

Після засідання національної ради SAG-AFTRA (за даними Crabtree-Ireland, рада дала попередній угоді 86% схвалення) вона буде доведена до майже 160 000 членів профспілки, які потім проголосують за ратифікацію контракту. Якщо вона буде ухвалена, вона набуде чинності як офіційна угода. У випадку зі страйком WGA між укладенням угоди та її завершенням минув тиждень.

Доповнення 

Голлівудські актори раніше цього тижня досягли попередньої угоди зі студіями та домовилися припинити страйк.

Нагадаємо

У травні 2023 року у Голлівуді розпочався страйк сценаристів, у липні до нього долучилися актори. Це вперше такий випадок одночасного страйку за останні 63 роки. У акції брали участь близько 65 тисяч акторів та понад 11 тисяч сценаристів.

Актори страйкували не лише задля підвищення зарплат, а й щодо використання штучного інтелекту у фільмах та серіалах. На думку протестуючих, актори стикаються із реальною загрозою їхньому існуванню через використання генеративних технологій.

У вересні сценаристи в США заявили, що досягли попередньої угоди з босами студій, згідно з якою вони можуть припинити страйк, який тривав майже п’ять місяців. Гільдія письменників Америки (WGA) заявила, що йдеться про “виняткові умови – зі значними перевагами та захистом для сценаристів”.

Источник: www.unn.com.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *