Пентагон уклав угоду щодо розширення і модернізації виробництва ракетних установок

КИЇВ. 15 квітня. УНН. Міністерство оборони США уклало угоду щодо розширення і модернізації виробництва ракетних установок. Про це пише УНН з посиланням на сайт Пентагону.

Цитата

“Управління з розширення виробничих потужностей і визначення пріоритетів інвестицій рухається вперед з відповідною терміновістю, щоб підтримати стратегічні промислові сектори, які мають вирішальне значення для захисту національної безпеки.

Ці критично важливі інвестиції модернізують виробництво ракетного палива та двигунів у Сполучених Штатах, на додаток до створення технічної та кваліфікованої робочої сили та робочих місць на багатьох домашніх підприємствах”, – сказала заступник Міністра оборони США Кетлін Хікс.

Деталі

Як зазначається, Пентагон уклав угоду на 215,6 мільйонів доларів з компанією “Aerojet Rocketdyne”. Мова йде про розширення і модернізацію виробництва підприємств, які виготовляють “Javelin”, “Stinger” і керовані ракети “GMLRS”.

“Кошти підуть на модернізацію виробничих процесів на підприємствах компанії, консолідацію виробничих ліній, придбання обладнання, створення систем для обробки даних, а також збільшення виробництва та швидкості доставки “Javelin”, “Stinger” та керованої ракетної системи залпового вогню (GMLRS)”, – йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що кошти виділено на підставі Закону про додаткові асигнування для України.

Нагадаємо

Пентагон офіційно анонсував “Рамштайн-11”.

Источник: www.unn.com.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *