“Навіть якщо це село, в якому живе один дід”: Зеленський відкинув обмін територій України “на будь-який статус”

КИЇВ. 12 липня. УНН. Президент Володимир Зеленський відкинув можливість поступок територіями України в обмін “на будь-які статуси”. Про це він сказав на пресконференції за підсумками Вільнюського саміту, передає УНН.

Цитата

“Я впевнений, що зрадницької позиції не буде від (президента США Джо, – ред.) Байдена і (канцлера ФРН Олафа, – ред.) Шольца. Але при цьому я повинен від себе сказати, що ми ніколи не обміняємо будь-який статус на будь-які наші території.

Навіть, якщо це буде одне село, в якому живе один дід. Ми не віддамо наших територій та ніколи не будемо міняти їх на будь-який заморожений конфлікт. Цього ніколи не буде. Мою позицію чітко знають наші партнери”, – сказав президент, відповідаючи на питання, чи є хвилювання, що Захід, зокрема Німеччина та США, наполягав на обережних формулюваннях щодо вступу України в НАТО, щоб використати членство у переговорах з рф.

Нагадаємо

Президент Володимир Зеленський на пресконференції у Вільнюсі заявив, що переконаний, що Україна отримає запрошення та стане повноправним членом Альянсу, коли закінчиться війна.

Источник: www.unn.com.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *