Маск після Трампа зняв у Twitter бан з Каньє Веста

Каньє Вест

КИЇВ. 21 листопада. УНН. Мільярдер, власник Twitter Ілон Маск розблокував акаунт американського репера Каньє Веста у соціальній мережі. За шість тижнів до цього співак був заблокований через «порушення правил спільноти Twitter», а саме антисемітські висловлювання. Про це пише УНН, посилаючись на CBS News.

Деталі

Облікові записи Веста у Twitter та Instagram були обмежені в жовтні. У твіті, який згодом був видалений, репер зокрема написав: «Найсмішніше те, що я насправді не можу бути антисемітом, тому що чорні люди також є євреями».

Вест повернувся до Twitter менш ніж через 24 години після того, як новий власник платформи Ілон Маск заявив, що відновив кілька інших призупинених облікових записів, у тому числі колишнього президента США Дональда Трампа.

Цитата

«Тестування. Тестування. Перевірка, чи розблоковано мій Твіттер», — написав Каньє, на що Маск відповів: «Не вбивайте те, що ненавидите. Збережіть те, що любите».

Пізніше репер опублікував інший твіт: «Шалом : )»

Нагадаємо

У неділю, 20 листопада, Ілон Маск після опитування розблокував акаунт колишнього президента США Дональда Трампа у Twitter.

Источник: www.unn.com.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *