Китай вводить санкції проти Пелосі через візит на Тайвань

Ненсі Пелосі

КИЇВ. 5 серпня. УНН. Китай оголосив, що вводить санкції проти спікера Палати представників США Ненсі Пелосі та її найближчих родичів через її візит на Тайвань, пише УНН з посиланням на BBC.

Деталі

Міністр закордонних справ КНР Ван Ї заявив, що Пелосі «серйозно втрутилася у внутрішні справи Китаю, завдала серйозної шкоди суверенітету та територіальній цілісності Китаю, серйозно потоптала принцип одного Китаю та серйозно загрожувала миру та стабільності в Тайванській протоці», йдеться у заяві.

Контекст

Китай проводить другий день своїх одних з найбільших військових навчань навколо Тайваню. Міністерство оборони Тайваню повідомляє, що кілька китайських кораблів і літаків вже другий день перетинають середню лінію — це неформальна розділова лінія в Тайванській протоці між материковим Китаєм та Тайванем.

Китайські військові навчання почалися після суперечливого візиту на острів головного демократа США Ненсі Пелосі.Виступаючи в Японії, Пелосі пообіцяла, що Китай «не ізолюватиме» Тайвань, перешкоджаючи поїздкам туди американських політиків.

Источник: www.unn.com.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *