«In The Shadows Of Ukraine»: Kalush Orchestra та легендарні The Rasmus випустили потужний кавер культового треку

КИЇВ, 21 жовтня. УНН. Український гурт Kalush Orchestra, який в цьому році одержав перемогу на пісенному конкурсі «Євробачення» випустив дуетну композицію, записану з культовим фінським рок-гуртом The Rasmus. Легендарна пісня The Rasmus «In The Shadows» отримала нове дихання в новій інтерпретації «In The Shadows Of Ukraine». Премʼєра пісні відбулась на YouTube-каналі Kalush Orchestra сьогодні, 21 жовтня, пише УНН.

Цитата

«Поєднавши легендарну рок-пісню з неповторним звучанням українського фольку, ми створили «В тіні України». Оригінальний текст: «Вони кажуть, що я повинен навчитися вбивати, перш ніж почуватись у безпеці, але я краще вб’ю себе, ніж стану їхнім рабом» — відображає почуття українців під час тривалої війни в їхній країні. Ми віримо, що «Сонце зійде, і всі вороги зникнуть». Слава Україні!» — ідеться у повідомленні.

Деталі

Фронтмен гурту «Kalush Orchestra» повідомив, що головна місія дуетної пісня, щоб якомога більше людей дізналися про повномасштабну війну та мужність українського народу.

«Тому ми вирішили зняти кліп на цю пісню, щоб люди почули і побачили все те, що ми хочемо донести світові цією новою роботою», — додав музикант.

Над кліпом працював режисер Леонід Колосовський.

До слова, The Rasmus в цьому році також представляв свою країну на пісенному конкурсі, однак опинився на 21 місці. Гарячі рокери отримали 12 балів від журі та 26 балів — від глядачів.

Доповнення

15 травня український гурт Kalush Orchestra переможцем міжнародного пісенного конкурсу «Євробачення 2022». 

Источник: www.unn.com.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *