“Голос Лули є критично важливим”: Блінкен вважає, що Бразилія могла б вплинути на рф для повернення до “зернової угоди”

Ентоні Блінкен

КИЇВ. 9 серпня. УНН. Державний секретар США Ентоні Блінкен вважає, що Бразилія могла б вплинути на рф для повернення її до “зернової угоди”. Про це він сказав в інтерв’ю Globo News, поширеному 8 серпня, пише УНН.

Деталі

Він розповів про питання боротьби із відсутністю продовольчої безпеки у світі. Блінкен заявив, що Бразилія є союзником на цьому фронті, і зауважив важливість бразильського уряду у переговорах із росією щодо поновлення дії угоди про потік зерна з портів України.

Цитата

“Я вважаю, що голос Бразилії, голос президента Лули є критично важливим. І використовувати цей голос, щоб переконати росіян повернутися до угоди, було б дуже, дуже позитивно. Варто пам’ятати, що ця угода взагалі не мала бути необхідною. Це було потрібно лише тому, що росія вирішила вторгнутися в Україну. А потім разом із цим заблокували українські порти, не давши вийти зерну та пшениці”, – сказав Ентоні Блінкен.

Доповнення

рф вийшла із “зернової угоди” 17 липня. москва заявила, що якщо її вимоги щодо покращення власного експорту зерна та добрив будуть виконані, вона розгляне питання про відродження “зернової угоди”, укладеної в липні 2022 року за посередництва ООН та Туреччини, щоб полегшити глобальну продовольчу кризу після вторгнення росії в Україну.

Експорт зерна та добрив із росії не підпадає під санкції Заходу, але москва заявила, що обмеження на платежі, логістику та страхування є перешкодою для постачання.

Источник: www.unn.com.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *