Держсекретар США Блінкен назвав чотири кроки, які Захід повинен зробити для України

КИЇВ. 9 листопада. УНН. Західні країни повинні допомогти Україні продовжувати боротьбу за повернення своєї території, створити військові сили світового класу, запустити відновлення економіки та прискорити процес реформ для вступу до Європейського Союзу. Про це заявив Держсекретар Ентоні Блінкен на брифінгу у Токію після саміту «G7», інформує УНН.

Деталі

Держсекретар США розповів, що під час саміту G7 лідери країн зосередили увагу на нашій незмінній підтримці України. За його словами, «Велика сімка» очолює світову роботу з мобілізації та підтримки допомоги Києву і «Україна може розраховувати» на G7.

Цитата

“Щоб поставити Україну на міцний фундамент наступного року, ми маємо допомогти їй зробити одразу чотири речі. По-перше, продовжувати боротьбу за повернення своєї території. По-друге, створити військові сили світового класу, щоб забезпечити максимальне стримування в довгостроковій перспективі, і дати зрозуміти президенту путіну, що він не може і не буде виживати Україну, а також не може і не буде виживати всіх прихильників України. Двадцять вісім країн взяли на себе конкретні зобов’язання приєднатися до нас у цих зусиллях зі створення українських бойових сил на майбутнє. По-третє, запустити відновлення і зростання економіки та дати українському народу більше надій і можливостей. І, по-четверте, прискорити процес реформ, щоб прискорити шлях України до Європейського Союзу та залучити інвестиції», – заявив Блінкен.

За його словами, усі ці кроки покликані допомогти Україні «міцно стати на ноги».

Доповнення

Близько 96% безпекової, економічної та гуманітарної допомоги, яку Сполучені Штати виділили для України – вже використано. Про це заявив на брифінгу у Білому домі 8 листопада координатор зі стратегічних комунікацій Ради національної безпеки США Джон Кірбі.

Источник: www.unn.com.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *