Ціни на нафту знизилися до трьохмісячного мінімуму на тлі рекордного видобутку в США

КИЇВ. 9 листопада. УНН. Ціни на сиру нафту в США впали до найнижчого рівня за понад три місяці. Це спостерігається на тлі неухильного росту видобуток нафти в Сполучених Штатах, і попри добровільне скорочення виробництва у рф та Саудівській Аравії, що мало на меті підтримку цін. Про це повідомляє УНН із посиланням на американський новинний портал Axios.

Деталі

Ціни на нафту досягли 3-місячного мінімуму, хоча ще вранці четверга вони піднялися вище. Зокрема, Західнотехаська нафта Intermediate, еталонний показник США, впав більш ніж на 15% з кінця вересня до приблизно 75 доларів за барель.

Важливо: зниження відбувається навіть всупереч тому, що росія та Саудівська Аравія дотримуються своїх добровільних скорочень виробництва, щоб підтримати ціни. Водночас, видобуток нафти в США неухильно зростає.

Згідно з інформацією новинного порталу, за останній тиждень жовтня видобуток сирої нафти в США становив 13,2 мільйона барелів на день, що є новим рекордом.

Ще один цікавий факт: падіння цін на нафту відбувається навіть попри поточну війну між Ізраїлем і ХАМАСом у Газі. Як правило, подібного роду геополітичні конфлікти призводить так званої “премії страху” (пов’язано з геополітичною невизначеністю і браком гнучкості пропозиції — ред.) на ринку нафти.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Плюс 500 тис. кубів газу на добу: в Україні запустили ще дві свердловини

В публікації Axios, роблять висновок, що виробництво в США настільки ж значний фактор на світових ринках, як і китайський попит — обидва зараз розвиваються таким чином, щоб сприяти зниженню цін.

Нагадаємо

Британія спрямувала санкції на золоті та нафтові мережі, що підтримують військову економіку рф.

Источник: www.unn.com.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *