Болгарія продовжила програму підтримки українських біженців до квітня

Передбачаються державні виплати місцям розміщення біженців із України, українці й надалі зможуть отримати безкоштовне житло.

Уряд Болгарії продовжив термін дії програми гуманітарної допомоги українським біженцям до 30 квітня 2024 року. Про це повідомляє sofiaglobe.

Передбачаються державні виплати місцям розміщення біженців із України, українці й надалі зможуть отримати безкоштовне житло.

Зазначається, що програму допомоги кілька разів змінювали та розширювали, і згідно з останнім рішенням уряду, вона мала закінчитися 31 грудня 2023 року.

За даними урядового порталу Болгарії, в країні залишаються 52 125 українців із тимчасовим захистом, хоча за весь час статус отримали 171 571 людей. За державною схемою проживають 6919 біженців.

Як повідомляється, завершується розробка нової програми, у якій визначать заходи у пріоритетних сферах, які забезпечать можливість життя та реалізації біженців із відповідними правами та обов’язками. Буде створена чітка і прозора система для переміщених осіб, яка дасть можливість для більш ефективної роботи адміністрацій.

Біженці в 2024 році: що чекає на українців за кордоном

 

Источник: www.ua.korrespondent.net

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *