Байден застеріг Ізраїль від окупації Гази

КИЇВ. 16 жовтня. УНН. Президент США Джо Байден застеріг Ізраїль від окупації Гази в одному зі своїх найвідоміших публічних закликів до стриманості у відповідь ізраїльтянам на терористичні атаки ХАМАС цього місяця, пише СNN, передає УНН.

Деталі 

В інтерв’ю «60 хвилин» CBS, яке вийшло в ефір у неділю, Байден сказав, що для Ізраїлю було б «великою помилкою» окупувати Газу. Ізраїль сигналізував про те, що готується до наземного вторгнення в Газу, попри те, що в прибережному палестинському анклаві зростає гуманітарна криза.

 Байден закликав захистити цивільне населення, а Сполучені Штати докладуть зусиль для подолання нестачі їжі, води та газу.

«Те, що сталося в Газі, на мій погляд, — це ХАМАС, а крайні елементи ХАМАСу не представляють весь палестинський народ», — сказав Байден інтерв’ю Скотту Пеллі.

Байден сказав, що вважає, що ХАМАС слід повністю знищити, «але має бути палестинська влада. Потрібен шлях до палестинської держави».

Зазначається, що ці коментарі є одним із небагатьох випадків, коли президент США закликав Ізраїль застосувати певну стриманість у відповідь на напади ХАМАС.

Нагадаємо

Президент Сполучених Штатів Джо Байден заявив, що впевнений у тому, що дії Ізраїлю не виходять за межі законів війни.

Источник: www.unn.com.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *