Байден і лідери G7 планують оголосити про посилення військового потенціалу України

КИЇВ. 12 липня. УНН. Сьогодні на саміті НАТО у Вільнюсі президент США Джо Байден та лідери G7 разом з президентом України Володимиром Зеленським мають намір зробити заяву про посилення військового потенціалу України. Зокрема, запропонують додаткову допомогу українські армії. Про це повідомляє CNN із посиланням на старшого директора Ради національної безпеки США з питань Європи Аманду Слоут, пише УНН.

Цитата

“Сполучені Штати разом з лідерами G7 оголосять про наш намір допомогти Україні побудувати армію, здатну захистити себе і стримати майбутній напад”, – заявила Аманда Слоут.

За її словам, ця заява покладе початок процесу двосторонніх переговорів з Україною.

“Це будуть довгострокові інвестиції в майбутні сили України, спрямовані на те, щоб забезпечити Україні стійкі бойові сили, здатні захистити Україну зараз і стримати російську агресію в майбутньому, сильну і стабільну економіку, а також допомогу, необхідну Україні для просування порядку денного реформ, необхідного для просування євроатлантичних прагнень України”, – сказала вона.

Вона зазначила, що оголошення буде зроблено на “заході з лідерами G7 і президентом Зеленським” після завершення саміту НАТО, більше інформації буде надано згодом.

Доповнення

Канцлер Німеччини Олаф Шольц у вівторок повідомив, що на полях саміту НАТО в Литві група семи найбільших промислово розвинутих країн (G7) планує ухвалити спільну декларацію про “безпекові гарантії” для України.Також канцлер ФРН перед початком Вільнюського саміту також анонсував новий пакет військової допомоги Україні на суму близько 700 мільйонів євро. За інформацією німецьких ЗМІ, до нього серед іншого увійдуть 40 БМП Marder, 25 бойових танків Leopard, а також два ЗРК Patriot.

Источник: www.unn.com.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *