Більшість американців вважають TikTok загрозою національній безпеці

КИЇВ. 11 липня. УНН. Більшість громадян США вважають TikTok загрозою національній безпеці Америки та стурбовані тим, як платформа використовує зібрану нею інформацію. Такі дані останнього опитування, проведеного серед дорослих американців, повідомляє Pewresearch, пише УНН.

Деталі

Погляди на загрозу від TikTok відрізняються залежно від віку. Лише 13% дорослих віком від 18 до 29 років кажуть, що TikTok є головною загрозою. Ця частка неухильно зростає в різних вікових категоріях і досягає 46% серед американців віком від 65 років. Дорослі, які не користуються TikTok, частіше, ніж ті, хто використовує його, вважають платформу загрозою національній безпеці. Лише 17% всіх опитаних американців вважають, що TikTok не становить загрози національній безпеці, а ще 23% не впевнені в цьому.

Опитування також виявило, що громадськість стурбована практикою використання даних TikTok. Приблизно 64% сказали, що вони дуже або певною мірою стурбовані тим, як TikTok використовує дані, які він збирає від своїх користувачів, 34% взагалі не турбуються.

Близько 69% опитаних американців, які не користувалися TikTok, кажуть, що вони дещо стурбовані тим, як платформа використовує зібрані нею дані.

Доповнення

Останніми місяцями політики на федеральному рівні та рівні штатів дедалі більше сумніваються в тому, як TikTok використовує дані користувачів, побоюючись, що китайський уряд може отримати доступ до інформації про американців. Ці побоювання призвели до заборони програми на пристроях федерального уряду та на всіх пристроях у штаті Монтана.

Нещодавні звинувачення в тому, що TikTok ввів Конгрес США в оману щодо своїх методів використання даних, продовжують розпалювати дебати.

Опитування Центру було проведено в середині травня, приблизно в той же час, коли було оголошено про заборону TikTok у Монтані.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні наразі не планують забороняти TikTok – Федоров

Источник: www.unn.com.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *