фотогалерея
КИЇВ. 6 серпня. УНН. Армія США прийняла перші 20 прототипів Інтегрованої системи візуального доповнення 1.2. Це найдосконаліша версія системи ситуаційної обізнаності, пише defence-blog, передає УНН.
Деталі
Зазначається, що корпорація Майкрософт передала 20 прототипів американській армії.
IVAS — це єдина платформа, яка включає всепогодні бойові окуляри та хедз-ап-дисплей змішаної реальності, який об’єднує інструменти ситуаційної обізнаності наступного покоління та моделювання з високою роздільною здатністю, щоб забезпечити солдатам покращену мобільність як вдень, так і вночі. IVAS надає солдатам єдиний пристрій для бою, репетицій і тренувань.Солдати та загони використовуватимуть IVAS, щоб отримати повніше розуміння свого оперативного середовища. Його покращені датчики слабкого освітлення та теплові датчики покращують ідентифікацію цілей.
IVAS інтегрується з датчиками наземної та повітряної платформи, дозволяючи солдатам бачити зовнішні транспортні засоби, перш ніж зійти з них у небезпечну ситуацію. IVAS надає можливості 3D-карт і навігації, а також може отримувати дані з безпілотних літальних апаратів.
Цитата
«[IVAS] доповнює те, що зараз є в інвентарі армії, одночасно розширюючи можливості ближнього бою за рахунок використання цифрової архітектури для спільної обізнаності та обчислень на межі», — сказав підполковник Денні Дреш, менеджер із продукції IVAS.
«IVAS надає перспективу доповненої реальності від першої особи, яка дозволяє інтегрувати оперативні дані, такі як маршрути та заходи контролю, у поле зору людини».
Доповнення
Вбудований інструмент навчання системи надає солдатам цільові сценарії та бойові вправи за допомогою голографічних зображень і зображень змішаної реальності, що дає підрозділам можливість тренувати свої загони з мінімальними ресурсами.IVAS 1.2 також має можливість прикріплення до бойового шолома за допомогою «шарнірного» пристрою, що дозволяє солдатам піднімати та опускати дисплей, подібно до традиційних окулярів нічного бачення.
IVAS 1.0 і IVAS 1.1 насамперед будуть видаватися оперативним підрозділам для використання в навчанні для підтримки навчальної кампанії армії.
Источник: www.unn.com.ua