Адвокат Трампа вимагав від України почати розслідування проти Байдена – Парнас

КИЇВ. 11 листопада. УНН. Затриманий в США підприємець Лев Парнас стверджує, що за вказівкою Рудольфа Джуліані, адвоката Дональда Трампа, вимагав від української сторони оголосити про початок розслідування відносно колишнього віцепрезидента США Джозефа Байдена і його сина. Про це повідомляє УНН з посиланням на The New York Times.

Як написала газета, Парнас виступив з відповідними твердженнями через свого адвоката Джозефа Бонді. За версією, викладеною даними юристом, Парнас в травні поточного року зв’язався з представниками Володимира Зеленського, який переміг на виборах Президента України.

Парнас нібито зажадав почати розслідування відносно Байдена і його сина. Бізнесмен стверджував, що в іншому випадку Вашингтон припинить надавати фінансову допомогу Києву, а віцепрезидент США Майкл Пенс не приїде на інавгурацію Зеленського.

Згідно з наведеними в публікації твердженнями, Парнас підтримував контакти з Сергієм Шефіром, який був помічником Зеленського. За словами Бонді, його клієнт діяв за вказівкою Джуліані.

Видання повідомило, що сам Джуліані спростував твердження Парнаса і Бонді. Він зазначив, що ніколи не доручав Парнасу звертатися до української сторони з такими вимогами. Шефір повідомив журналістам The New York Times, що зустрічався з Парнасом і іншим американським підприємцем Ігорем Фруманом, однак вони не обговорювали допомогу, яку США надають Україні.

Шефір зазначив, що не вважав Парнаса і Фрумана офіційними представниками США, проте доповів Зеленському про зустріч. Представники останнього нібито тоді висловили готовність розглянути можливість його зустрічі з Джуліані після інавгурації.

У публікації констатується, що Парнас готовий надати наявну в нього інформацію американським законодавцям в рамках процедури імпічменту Трампа. Парнас і Фруман є вихідцями з СРСР, вони мають американське громадянство. Перший народився в Україні, другий – в Білорусі.

Нагадаємо, в жовтні Парнас і Фруман були затримані в США. Прокуратура Південного округу штату Нью-Йорк пред’явила їм і ще двом особам звинувачення, зокрема, в порушеннях в лобістській діяльності. Парнаса і Фрумана підозрюють у спробах домогтися відставки Марі Йованович з посади американського посла в Україні.

Источник: www.unn.com.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *